Pokud jste milovníkem tohoto úžasného plemene a rozhodli jste se, že chcete štěňátko bernského salašnického psa z naší chovatelské stanice Honey Moravia, máme velikou radost a následující řádky jsou určené právě Vám.

Rodokmen štěněte bernského salašnického psa Vám zajišťuje, že ze štěňátka Vám skutečně vyroste plemeno  které jste si vybrali, že exteriér a povahové vlastnosti psa se přibližují standardu, jaké jsou rodiče, jestli  byli zdraví, absolvovali nějaké výstavy, jaké mají rentgenové vyšetření kloubů, jestli úspěšně splnili podmínky bonitace, čímž splnili podmínky pro další využití v chovu.

Štěňátka budou vyrůstat přímo v našem domě v těsném kontaktu s námi a účastnit se všeho co děláme jako právoplatní členové naší rodiny.

Štěňátka budeme vychovávat s láskou a vědomím, že to na co je do života připravíme, bude mít velký vliv na jejich další psychický vývoj a chování. Získané zkušenosti si potom ponesou celým svým životem, proto věnujeme jejich socializaci velkou pozornost. Naše štěňátka se budou setkávat a seznamovat s běžnými zvuky a ruchy v domácnosti, s novými lidmi, dětmi a zvířaty, novými pachy a při procházkách štěňat za doprovodu matky, si budou zvykat na obojek a vodítko. 

Před odběrem štěňátek vyžadujeme pokud to bude možné jednu osobní návštěvu, abychom se s budoucími majiteli lépe poznali a oni měli možnost vybrat si svoje zamilované štěňátko. Vážní zájemci budou moci dle předchozí domluvy přijet navštívit štěňátka po 4. týdnu, jejich zájem uvítáme a budou u nás srdečně vítáni. Odběr štěňátek umožňujeme nejdříve od ukončeného 8. týdne. K novým majitelům půjdou štěňátka řádně vyšetřená veterinárním lékařem, očipovaná, opakovaně odčervená, očkovaná podle základního očkovacího schématu a prohlédnutá poradcem chovu.

Každý majitel obdrží spolu se štěnětem tyto doklady:

 • kupní smlouvu,
 • mezinárodní očkovací průkaz,
 • posudek štěněte z hodnocení vrhu z KŠSP,
 • doklad o použitém čipu,
 • půkaz původu (v případě, že nebude PP vystaven v době převzetí štěněte, chovatel ho novému majiteli obratem zašle po jeho vystavení Hlavní  plemennou knihou ČMKU a to doporučeně na adresu uvedenou v kupní smlouvě)
 • štěňátko bude do nového domova odcházet s výbavičkou a doporučeným krmným plánem.

Rezervace štěňátka: 

 •  nezávazné rezervace štěňat jsou možné již od zveřejnění plánovaného krytí
 •  po porodu jsou možné závazné finanční rezervace konkrétního štěněte
 •  rezervační poplatek zajistí Vám, že štěně nebudeme dále nabízet a neprodáme je  nikomu jinému,
 •  tento závazný rezervační poplatek Vám odečteme z kupní ceny, která bude stanovena dle  kvality štěněte
 •  vše bude řádně zdokumentováno písemnou smlouvou
 •  rezervace: tel. +420 604 848 949      email:dydkovi@seznam.cz

Chceme, aby noví majitelé štěňátek věděli, že se na nás mohou kdykoliv obrátit, rádi jim poradíme jak s výživou tak výchovou nebo s přípravou psa na výstavu.

Odchodem štěňátek do nových domovů náš zájem o ně nekončí. Chceme s majiteli zůstat v kontaktu a hlavně chceme být informováni o dalším vývoji a životě štěňátka, o jeho zdraví, úspěších a lásce k němu.

Byli bychom velmi rádi, kdyby některá naše štěňátka byla úspěšná na výstavách či ve sportu, ale nejvíce šťastni budeme, když každé naše štěňátko najde domov, kde ho přijmou jako právoplatného člena rodiny a zajistí mu dobré podmínky, výbornou péči a mnoho lásky pro šťastný život.

Věříme, že štěňátko od nás Vám lásku mnohonásobně oplatí a bude věrným a dobrým společníkem pro Vaši rodinu na mnoho let.

CHS Honey Moravia 

 

Kontakt

CHS Honey Moravia Jihomoravský kraj - BRNO
604 848 949 - 603 213 665 dydkovi@seznam.cz